Search
Close this search box.

Co nového ve světě kryptoměn? To shrnula CryptoNight 2023

Devět řečníků, čtyři přednášky nebo panelové diskuze a spousta spokojených návštěvníků, to jsou výsledky konference CryptoNight 2023. Poslední letní den se více než 180 nadšenců do kryptoměn potkalo v prostorách Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, aby si poslechli odborníky z české kryptoměnové scény jako třeba Jakuba Valníčka z Portu Crypto, Marka Kyrsche z Anycoinu, Štěpána Borovku z Vexlu nebo Tomáše Hasíka z Web3 Hub Zlín. 

Organizátoři vytvořili program, ve kterém si každý přišel na své. Na konferenci jste se tak mohli dozvědět jak informace pro začátečníky o tom, jak se vyvíjely kryptoměny a jaký je jejich dopad na svět, tak i informace pro zkušenější, jako třeba panelová diskuze o druhé vrstvě Bitcoinu a diskuze o cyklických jevech na trzích kryptoměn. Akce byla ale také skvělou networkingovou událostí, kdy se návštěvníci mohli se všemi řečníky potkat a probrat, co je zajímá. 

Během večera vystoupil také Jakub Valníček z Portu Crypto s tématem Vývoj kryptoměn a jejich dopad na svět. Ve své přednášce se zaměřil na to, proč vzniknul Bitcoin a jaké inovace blockchain přináší. Pokud by vás přednáška zajímala, záznam vystoupení na stejné téma z akce Block´23 je ke zhlédnutí na našem YouTube. Níže se podívejte na výběr fotek, celou galerii najdete zde.

Celkově se konference CryptoNight 2023 setkala s velkým úspěchem. Účastníci oceňovali kvalitu přednášek a panelových diskusí, stejně jako možnost setkat se s odborníky na následné afterparty. Na konferenci jste mohli potkat i několik členů Portu týmu. Vyrážet mezi investory nás velmi baví a moc si ceníme možnosti se s vámi setkat. Pokud jste se na konferenci nedostali, ale chtěli byste se s námi potkat, další příležitost budete mít už 21. září v Hauch Gallery v Praze.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Investice do whisky

Skotská whisky na vzestupu

Whisky je tou nejvíc prosperující alternativní investicí roku 2019. Za pouhých 12 měsíců se její