Search
Close this search box.

Co nového ve světě kryptoměn? To shrnula CryptoNight 2023

Devět řečníků, čtyři přednášky nebo panelové diskuze a spousta spokojených návštěvníků, to jsou výsledky konference CryptoNight 2023. Poslední letní den se více než 180 nadšenců do kryptoměn potkalo v prostorách Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, aby si poslechli odborníky z české kryptoměnové scény jako třeba Jakuba Valníčka z Portu Crypto, Marka Kyrsche z Anycoinu, Štěpána Borovku z Vexlu nebo Tomáše Hasíka z Web3 Hub Zlín. 

Organizátoři vytvořili program, ve kterém si každý přišel na své. Na konferenci jste se tak mohli dozvědět jak informace pro začátečníky o tom, jak se vyvíjely kryptoměny a jaký je jejich dopad na svět, tak i informace pro zkušenější, jako třeba panelová diskuze o druhé vrstvě Bitcoinu a diskuze o cyklických jevech na trzích kryptoměn. Akce byla ale také skvělou networkingovou událostí, kdy se návštěvníci mohli se všemi řečníky potkat a probrat, co je zajímá. 

Během večera vystoupil také Jakub Valníček z Portu Crypto s tématem Vývoj kryptoměn a jejich dopad na svět. Ve své přednášce se zaměřil na to, proč vzniknul Bitcoin a jaké inovace blockchain přináší. Pokud by vás přednáška zajímala, záznam vystoupení na stejné téma z akce Block´23 je ke zhlédnutí na našem YouTube. Níže se podívejte na výběr fotek, celou galerii najdete zde.

Celkově se konference CryptoNight 2023 setkala s velkým úspěchem. Účastníci oceňovali kvalitu přednášek a panelových diskusí, stejně jako možnost setkat se s odborníky na následné afterparty. Na konferenci jste mohli potkat i několik členů Portu týmu. Vyrážet mezi investory nás velmi baví a moc si ceníme možnosti se s vámi setkat. Pokud jste se na konferenci nedostali, ale chtěli byste se s námi potkat, další příležitost budete mít už 21. září v Hauch Gallery v Praze.

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 5,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

zavádějící grafy

Zavádějící grafy

V nedávném článku jsme si ukázali několik grafů, které by měl každý investor znát. Jednalo