Search
Close this search box.

Investujte zcela bez poplatků s programem Pozvi přátele

Darujte kamošovi aj sebe 3 MESIACE ZADARMO!

Věděli jste, že na Portu můžete investovat zcela bez poplatků? Díky programu Pozvi přátele mají noví i stávající klienti Portu možnost získat 3 měsíce zdarma za každého pozvaného přítele. Stačí, když se pozvaný přítel zaregistruje na Portu s referenčním kódem stávajícího investora a provede svou první investici. Splněním tohoto kroku získají oba 3 měsíce investování zdarma. Využijte výhod programu a získejte odměnu za šíření Portu dále mezi své známé!

Pozvat vaše známé na Portu je opravdu jednoduché. Po přihlášení naleznete stránku Pozvat přátele v horním menu pod sekcí Dárky a výhody. Zde najdete váš referenční kód a referenční odkaz, který můžete jednoduše sdílet s vašimi přáteli. Uvidíte zde i stav vašich pozvánek.

„Naši klienti o Portu často rádi mluví mezi svými přáteli. Například u kávy, piva nebo během oběda s kolegy. Chtěli jsme je za to jednak odměnit, ale současně i dát možnost, jak svým přátelům udělat radost,“ popisuje myšlenku stojící za referenčním programem produktový manažer Portu Martin Luňáček.

Klienti mohou zvací odkaz použít opakovaně a užívat si tak investování zdarma po dlouhé období. Každé bezpoplatkové období, které získají, začne platit buď hned a nebo jakmile skončí to předchozí – období se sčítají.

Zvací odkaz lze zaslat mailem, sdílet na sociálních sítích nebo jej zkopírovat do soukromé zprávy. Je to jednoduché a každý může zvolit svou vlastní cestu. Důležité jen je, aby lidi k registraci použili obdržený zvací odkaz – jedině tak poznáme, kdo jej pozval a bude možné nastavit oběma Portu zdarma,“ vysvětluje technickou stránku věci Martin Jaroš, Operations Manager. V sekci Pozvat přátele bude mít také každý přehled o tom, kolik lidí již zaslaný odkaz využilo a kolik odměn tak bylo získáno.

Sekce Pozvi Přátele je dostupná pro všechny naše klienty. Se všemi případnými dotazy vám ráda poradí zákaznická podpora dostupná buď skrze chat na webu nebo mailem na info@portu.cz. Připojte se i vy k více než 20 tisícům klientů, kteří využili výhod programu Pozvi přátele!

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,3 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme