Search
Close this search box.

Jakub „Rozbité prasátko“ Dvořák – Od blogu ke knize

Rozbité prasátko

Do našeho podcastu přijal pozvání Jakub Dvořák. Pro mnohé posluchače a čtenáře známý spíše pod jménem jeho projektu „Rozbité prasátko“. Jakub začínal jeho projekt vzdělávání o investicích blogovými články, následně si založil podcast a nyní vydává jeho první knihu. Ta by měla sloužit jako takový průvodce investováním pro začínající, ale i pokročilejší investory.

Příběh projektu Rozbité prasátko odstartoval podcast o osobních financích. Následovaly knížky o pasivním investování, spousta dalšího vzdělávání a založení blogu. Po asi dvou letech se blog Rozbité prasátko rozšířil také o vlastní podcast, který má už více než 50 dílů. Jaké byly Jakubovy první investiční kroky, jak investovat v době turbulentních trhů a co vedlo k sepsání jeho první knížky Průvodce pro pasivní investování? To jsou jenom některá témata, o kterých jsme se s ním bavili v novém dílu Portu podcastu.

Celý rozhovor na našem YouTube

Nebo si rozhovor poslechněte jako podcast

___________

Na co si dát po shlédnutí tohoto videa pozor?
– Video není investičním doporučením.
– Historická výnosnost není nikdy zárukou budoucích výnosů.
– Investice na kapitálových trzích jsou vždy rizikové.
– Portu negarantuje dosažení výnosů z investice na kapitálových trzích.
– Nejste si jistí, jaký rizikový profil je pro vás vhodný nebo zda je pro vás vhodné například tematické investování? Vyplňte si náš investiční dotazník a my vám poradíme.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Co dělat při propadech na trzích?

Pokud by měl nějaký investor schopnost předpovědět všechny pohyby na akciovém trhu, ideálním investičním přístupem by pro něj