Search
Close this search box.

Kde můžete vidět upisované automobily a online webinář o alternativním investování!

Zajímají vás alternativní investice, například do klasických automobilů nebo třeba hudebních nástrojů? Pokud ano, tak ve čtvrtek 30. 4. jsme si pro vás od 14:00 připravili webinář právě na toto téma.

Budeme se bavit o tom, jak lze s Portu Gallery jednoduše do takových předmětů investovat, jak celá platforma funguje, jak jednotlivé předměty vybíráme nebo třeba co dalšího pro vás chystáme. Prostor bude samozřejmě i pro vaše otázky. Celý webinář bude probíhat ve čtvrtek 30. 4. od 14:00 na Youtube kanálu Portu Gallery a provázet jím bude Martin Jaroš a Kateřina Trnková.

Řeč bude určitě o klasických automobilech, do kterých můžete nebo jste mohli na Portu Gallery investovat. Většinu z nich jste si už také mohli prohlédnout na vlastní oči. Některé výstavy už byly ukončené, ale některé ještě můžete stihnout.

Například aktuálně upisované Ferrari 250 GT Coupé z roku 1959 jste si ještě do nedávna mohli prohlédnout na Výstavě luxusních aut 2020 v pasáži Černá růže v Praze. Ačkoliv, vzhledem k nařízením vlády kvůli pandemii COVID-19 byla bohužel pasáž pro veřejnost od poloviny března uzavřena. Mezi vystavenými automobily se Ferrari neztratilo, naopak patřilo k tomu nejhezčímu, co výstava nabídla. Pro ty, kdo si nestihli Ferrari prohlédnout, bude ale ještě určitě několik příležitostí spatřit tento skvost na vlastní oči. A pokud byste se chtěli stát jeho hrdým spolumajitelem, tak máte ještě čas do konce května, kdy končí jeho investiční úpis.

 

Mohli jste vidět také již upsaného Nashe Healey Roadster z roku 1952. Ten byl nejprve vystaven během slavnostního zahájení Portu Gallery v Obchodním centru Harfa a ještě přednedávnem jste ho také mohli zahlédnout v Obchodním centru Krakov. Jediné dva automobily z garáží Portu Gallery, které aktuálně můžete vidět vystavené, jsou Porsche 911 Clubsport 1989 a Alfa Romeo 1900C Coupé. Konkrétně jsou umístěné v Obchodním centru Krakov v pražských Bohnicích a vystavené tam budou minimálně do konce června. U každého  automobilu najdete jeho konkrétní popis, ale i detaily investičního úpisu.

Pokud by vás cokoliv zajímalo, ať už k Portu Gallery nebo upisovaným předmětům, určitě se ve čtvrtek od 14:00 připojte k našemu webináři a zeptejte se. Prostoru na vaše dotazy bude určitě víc než dost.

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Co jsou dividendy a k čemu jsou dobré?

Dividendy jsou pravidelně vyplácené zisky (burzovně obchodovatelných) společností nebo fondů jejich investorům. Je to pomyslná třešnička na dortu