Search
Close this search box.

Novinky na Portu. Co chystáme v nejbližší době?

Portu novinky

Během posledního roku jsme pro vás na Portu představili řadu novinek a velké plány máme i pro rok následující. K našim mikrofonům jsme si proto přizvali Radima Krejčího, Martina Jaroše a Martina Luňáčka, aby nám shrnuli, co je nového a co plánujeme do budoucna.

Na trhy se v letošním roce vrátila dobrá nálada, což dokládají výsledky nejsledovanějších akciových indexů. Na začátku webináře se proto podíváme, co za tím stojí a proč investoři po nevydařeném roce 2022 znovu objevili chuť investovat. A nechybí ani doplnění, jak letošní rok ovlivnil Portu portfolia.

Dobrý rok na trzích přináší výnosy i našim investorům. Jak navíc ukazují data o klientech Portu, klíčem k úspěšnému investování je dlouhodobost a pravidelnost. Podíl investorů v zisku roste s tím, čím déle investují. A spokojení investoři stojí i za růstem celého Portu.

Ve webináři jsme se také podívali na novinky, které nás čekají v příštím roce. Tu první plánujeme spustit hned v lednu. Důchodový účet bude nový produkt sloužící k finančnímu zajištění na penzi. Spustíme ho díky možnosti si v rámci tzv. Dlouhodobého investičního produktu (DIP) výhodně odkládat na důchod. Podrobnosti včetně informací o zvýhodněném poplatku najdete v záznamu na našem YouTube kanálu.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Jste připraveni na krach trhu?

Žádný expert nedokáže předpovědět, kdy krach přijde. Stejně tak nelze předpovědět, o jak velký propad půjde. Na druhou