Search
Close this search box.

Nový nemovitostní otevřený podílový fond se těší oblibě

OPF WOOD & Company Realitní

Nový otevřený podílový fond za pouhé tři měsíce existence získal od investorů více než 123 milionů Kč. WOOD & Company Realitní – OPF svou investiční strategii zakládá na spolupráci s nemovitostním fondem WOOD & Company Real Estate SICAV a jeho top managementem.

Zhodnocování majetku fondu je v souladu s očekávanou dlouhodobou výkonností v intervalu 7 % – 9 % p.a. První přecenění podílových listů bude zveřejněno začátkem července, po skončení počátečního upisovacího období.

Strategie fondu je konzervativní, zaměřená na dlouhodobý investiční horizont a diverzifikaci portfolia. Tyto aspekty mu umožnily přesun z vyšší rizikové třídy 6 do nižší třídy 3. Tato změna lépe reflektuje investiční strategii fondu.

Jan Kolb, investiční manažer WOOD Real Estate

„Vzhledem k úspěchu naší zaváděcí akce s nulovými poplatky jsme se rozhodli pro její prodloužení o další čtyři měsíce, konkrétně až do konce září letošního roku.“

Hlavním distribučním kanálem fondu je online investiční platforma Portu, kde je v sekci nevšedních investičních příležitostí opPORTUnity možné produkt zakoupit online již od 100 Kč. Portu patří, stejně jako fond, do významné finanční a investiční skupiny WOOD & Company, která spravuje aktiva převyšující 100 miliard korun, z čehož čítají reality téměř 30 miliard.

Jsou investice do komerčních nemovitostí základem portfolia? 🏘️

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Více portfolií v jednom účtu Portu

Žhavou novinkou Portu je možnost přidávat další portfolia. Kromě základního portfolia, které si klienti vytvoří už v průběhu