Search
Close this search box.

Nový nemovitostní otevřený podílový fond se těší oblibě

OPF WOOD & Company Realitní

Nový otevřený podílový fond za pouhé tři měsíce existence získal od investorů více než 123 milionů Kč. WOOD & Company Realitní – OPF svou investiční strategii zakládá na spolupráci s nemovitostním fondem WOOD & Company Real Estate SICAV a jeho top managementem.

Zhodnocování majetku fondu je v souladu s očekávanou dlouhodobou výkonností v intervalu 7 % – 9 % p.a. První přecenění podílových listů bude zveřejněno začátkem července, po skončení počátečního upisovacího období.

Strategie fondu je konzervativní, zaměřená na dlouhodobý investiční horizont a diverzifikaci portfolia. Tyto aspekty mu umožnily přesun z vyšší rizikové třídy 6 do nižší třídy 3. Tato změna lépe reflektuje investiční strategii fondu.

Jan Kolb, investiční manažer WOOD Real Estate

„Vzhledem k úspěchu naší zaváděcí akce s nulovými poplatky jsme se rozhodli pro její prodloužení o další čtyři měsíce, konkrétně až do konce září letošního roku.“

Hlavním distribučním kanálem fondu je online investiční platforma Portu, kde je v sekci nevšedních investičních příležitostí opPORTUnity možné produkt zakoupit online již od 100 Kč. Portu patří, stejně jako fond, do významné finanční a investiční skupiny WOOD & Company, která spravuje aktiva převyšující 100 miliard korun, z čehož čítají reality téměř 30 miliard.

Jsou investice do komerčních nemovitostí základem portfolia? 🏘️

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 5,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Co je ETF?

ETF (z anglického Exchange Traded Funds) jsou burzovně obchodované fondy, které se snaží co nejpřesněji kopírovat vývoj podkladového

Jak začít investovat

Jak začít investovat?

Mluví se kolem vás o investicích či rostoucí inflaci a máte pocit, že se o investování chcete dozvědět