Search
Close this search box.

Online webinář: Investujte do české sítě freshbarů jako profesionálové

Fruitisimo je česká společnost provozující síť fresh barů nabízejících denně čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, smoothies, ručně vyráběné zmrzliny a další zdravé občerstvení. Za 20 let působnosti otevřela společnost 90 prodejen umístěných zejména ve větších nákupních centrech po celé České republice, na Slovensku, v Maďarsku a nově i v Německu (aktuálně v poměru cca 40 % vlastní prodejny, 60 % franšízy). Nyní Fruitisimo expanduje do dalších evropských zemí a chce navýšit počet prodejen na více než 200.

Na platformě opPORTUnity máte možnost investovat do investičních certifikátů této společnosti a investovat tak po boku úspěšných a zkušených investorů. Jedním z nich je například Jan Sýkora, partner WOOD & Company. Právě on, společně se zakladatelem Fruitisima Janem Hummelem byli hosté online webináře. V něm se dozvíte mimo jiné i to, proč se WOOD & Company a Jan Sýkora rozhodli do Fruitisima investovat a prostor byl i na vaše dotazy.

Pokud se rozhodnete zainvestovat do investičního certifikátu, získáte přístup k speciálnímu VIP věrnostnímu Fruiticlubu . V něm po stažení aplikace Fruitisimo a registraci získá každý slevu 30 % na první nákup a následně 15 % zpětný bonus z každého nákupu. Milým překvapením je i 50 % sleva na nákup k narozeninám. K aktivaci speciálních podmínek dojde po vydání certifikátů zasláním vašeho ID společnosti Fruitisimo. Investovat můžete až do 30. 6. 2023.

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 5,25 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme