Online webinář: Investujte do české sítě freshbarů jako profesionálové

Fruitisimo je česká společnost provozující síť fresh barů nabízejících denně čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, smoothies, ručně vyráběné zmrzliny a další zdravé občerstvení. Za 20 let působnosti otevřela společnost 90 prodejen umístěných zejména ve větších nákupních centrech po celé České republice, na Slovensku, v Maďarsku a nově i v Německu (aktuálně v poměru cca 40 % vlastní prodejny, 60 % franšízy). Nyní Fruitisimo expanduje do dalších evropských zemí a chce navýšit počet prodejen na více než 200.

Na platformě opPORTUnity máte možnost investovat do investičních certifikátů této společnosti a investovat tak po boku úspěšných a zkušených investorů. Jedním z nich je například Jan Sýkora, partner WOOD & Company. Právě on, společně se zakladatelem Fruitisima Janem Hummelem byli hosté online webináře. V něm se dozvíte mimo jiné i to, proč se WOOD & Company a Jan Sýkora rozhodli do Fruitisima investovat a prostor byl i na vaše dotazy.

Pokud se rozhodnete zainvestovat do investičního certifikátu, získáte přístup k speciálnímu VIP věrnostnímu Fruiticlubu . V něm po stažení aplikace Fruitisimo a registraci získá každý slevu 30 % na první nákup a následně 15 % zpětný bonus z každého nákupu. Milým překvapením je i 50 % sleva na nákup k narozeninám. K aktivaci speciálních podmínek dojde po vydání certifikátů zasláním vašeho ID společnosti Fruitisimo. Investovat můžete až do 30. 6. 2023.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 6,5 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Robo-advisory ve světě

Investování prostřednictvím robotických poradců je trendem 21. století. Důvodů existuje hned několik. Nízkonákladovost, bezpečnost či

Jak ušetřit na cestách?

Nejlepší ochrana před inflací? Volné peníze dlouhodobě investovat, například na Portu, nebo ihned spotřebovat. Pro mnoho z nás může