Originální dárek? Věnujte poukaz na chytrou investici

Hledáte tip na zajímavý dárek k Vánocům, narozeninám nebo jiné vyjímečné příležitosti? Rádi byste věnovali něco smysluplného, ale současně nechcete dávat peníze v obálce? Pak mohou být dárkové poukazy Portu to pravé pro vás.

Asi všichni jsme se s tím někdy setkali. Dlouho přemýšlíte, čím potěšit své blízké nebo známé, a nemůžete přijít na to pravé. Nechcete, aby koupený dar skončil třeba ve skříni nevyužitý, ale zase dávat peníze jen tak do obálky vám nepřijde nijak originální. Dárkový poukaz na chytrou ivnestici je zcela neotřelý dárek, který má smysl, protože obdarovanému pomůže nastartovat anebo urychlit odkládání a zhodnocování peněz pro svou budoucnost – bez ohledu na to, jestli je jednou využije pro cestu kolem světa, koupi bytu nebo třeba na přilepšenou v důchodu.

Jako dárek se poukaz Portu hodí jak pro ty, kteří již na Portu.cz zhodnocují své peníze delší dobu, tak i pro ty, kteří o něm ještě nikdy neslyšeli, investují jinde anebo pro všechny, kteří mají svou vůbec první investici teprve před sebou. Ty se právě díky poukazům Portu mohou o této revoluční online službě na českém trhu dozvědět a vyzkoušet naplno, jak snadné, efektivní a dlouhodobě výnosné může investování být.

Kde mohu poukaz koupit?

Dárkové poukazy můžete zakoupit bez ohledu na to, jestli svůj účet u Portu již máte nebo ne. Pokud jste klientem Portu, stačí se přihlásit a v záložce Dárky a Výhody zvolit Dárkové poukazy. Tam naleznete vše potřebné – možnost poukazy objednat; instrukce, jak poukaz uhradit, ale i evidenci všech objednaných poukazů.

Nemáte-li ještě svůj účet Portu, můžete poukazy objednávat online na této stránce. Stačí si zvolit hodnotu poukazu a vyplnit vaše jméno a email, na kterém vás zastihneme. Tam vám nejprve zašleme instrukce, jak poukaz uhradit a jakmile obdržíme peníze, pošleme vám i nabitý poukaz s unikátním kódem. Poukazů můžete objednat i více, ale v případě, že nejste přihlášeni na Portu, nesmí jejich souhrnná hodnota překročit 25 tisíc korun. Pro klienty Portu však žádné limity neplatí a poukazů mohou objednat libovolné množství.

Komu mohu poukaz věnovat a jak jej uplatní?

Zakoupený poukaz, který obdržíte na email, pak můžete věnovat komukoliv, komu chcete udělat radost. Nevadí, pokud obdarovaný ještě nemá účet u Portu – jeho založení trvá jen několik minut a zvládne to online klidně z domova.

Poukaz se pak uplatňuje na stránce Vklad peněz. Obdarovaný si vybere, do jaké investice chce peníze vložit, a namísto toho, aby zasílal vklad ze svého účtu, zadá kód uvedený na dárkovém poukazu. Peníze se pak na jeho účtu objeví do několika minut a automaticky budou zainvestované – dál se o nic nemusí starat.

 

Nemusíte se bát, že byste ať už vy nebo obdarovaný něco nezvládli, se vším vám v případě potřeby budeme rádi asistovat na emailu info@portu.cz nebo na tel. 222 096 666. Tak neváhejte a objednejte tento originální dárek ještě dnes!

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 6,6 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Žena si zakládá Portu Crypto

Jak si založit Portu Crypto?

Pro investory, kteří chtějí rozšířit své investiční portfolio o kryptoměny, jsme nově spustili Portu Crypto.