Portu BETA – a co dál?

Pokud odebíráte náš newsletter, případně jste nás právě objevili a rozhodli se zaregistrovat, určitě jste zaznamenali, že Portu je momentálně ve fázi beta. Nechceme, abyste si mysleli, že vývoj Portu stagnuje, proto jsme se rozhodli vám současnou situaci více přiblížit.

Co se změnilo?

Těsně před Vánoci jsme veřejně spustili beta verzi Portu. Oproti původním stránkám si nyní můžete vyplnit investiční dotazník a zjistit, jaké portfolio by vám Portu doporučilo. Na stránce s výběrem portfolia také uvidíte, z jakých cenných papírů se jednotlivá portfolia skládají a jaký je jejich poměr. Po dokončení registrace dostanete vlastní číslo v pořadníku, na jehož konci čeká možnost začít investovat. Už v pořadníku si však můžete práci s aplikací vyzkoušet a zorientovat se v dashboardu.

Co se teď děje?

Mnoho lidí se nás v současné době ptá, kdy začne fronta rychleji ubíhat a kdy přijde chvíle, že zmizí úplně. Těší nás velký zájem veřejnosti a chtěli bychom za něj tímto poděkovat. I my chceme, aby se všichni mohli registrovat bez čekání – a děláme pro to maximum. Současně ale chceme, aby systémy fungovaly bezproblémově a vše běželo, jak má. A právě záruka funkčnosti je nyní naše priorita číslo jedna. Testování a kontrolám teď věnujeme největší pozornost.

I proto investování nyní zpřístupňujeme klientům postupně a věnujeme registračnímu a investičnímu procesu zvýšenou pozornost. Během posledního měsíce se tak každý týden dostalo na zhruba deset nových. Spolu s naší jistotou, že je vše v pořádku, budeme číslo týdenních zpracování registrací navyšovat až do chvíle, kdy fronta zmizí úplně. Děkujeme proto za vaši trpělivost. Těší nás, že právě vy, čtenáři našeho blogu, budete mezi prvními klienty.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 6,6 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Co je dluhopis?

Po představení pojmu akcie je dalším logickým krokem článek o druhém nejznámějším cenném papíru. Jak

Top 3 podle Ladislava Chvátala

Spolu se spuštěním možnosti investovat do individuálně složených strategií Portu připravilo investiční sérii rozhovorů „Top 3 podle…“, ve

Kdy vlastně akcie posilují?

To, že pohyb cen akcií a jejich indexů není omezen pouze na běžné obchodní hodiny na burze, není