Search
Close this search box.

Portu je nejlepším fintechem roku 2023

portu-banka-roku-fintech

Portu se daří upevnit pozici nejlepšího fintechu v České republice. Po letošním vítězství v soutěži Zlatá koruna v kategorii FinTech se Portu umístilo na prvním místě v kategorii Fintech roku 2023 v prestižní soutěži Banka roku. V letošním roce se jedná už o 5. ocenění.

Portu funguje už 5 let a za tu dobu si firma získala důvěru stovek tisíců lidí. Investiční platforma pro ně spravuje už více než miliardu eur. Firma jako první na český trh přinesla koncept tzv. roboinvestování. Investování bylo dříve dostupné pouze vybrané skupině bohatších lidí, často se také pojilo s vysokými poplatky. Od startu bylo proto cílem Portu zpřístupnit investování běžným lidem.

Portu si po spuštění získalo rychle oblibu, o čemž svědčí, že už po prvních měsících se klienti dali počítat v tisících, hranici 100 tisíc uživatelů firma překonala v roce 2021 a v současnosti už jsme přesáhli 200 tisíc uživatelů. Právě naši klienti jsou tím, co nás motivuje naši službu dále rozvíjet. Kolem Portu totiž vznikla početná komunita, která nám pomáhá s dalším rozvojem a směřováním.

To, že se Portu daří rozbíjet předsudek, že investování je pouze výhradou zasvěcených profesionálů, ocenila i odborná porota soutěže Banka roku. Portu si tak v tvrdé konkurenci odnáší první místo a může se pyšnit titulem Fintech roku 2023.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Investice do nemovitostí

Jak investovat do komerčních nemovitostí?

Do Portu podcastu jsme pozvali investičního manažera OPF Realitní WOOD & Company Jana Kolba. Zajímalo nás, jaká je strategie fondu, kam jdou investované peníze, ale také to, jak se vlastně kupuje obchodní centrum na miliardy EUR.

Vývoj trhu s klasickými vozy

Trh s klasickými automobily je dynamické, komplexní a v neposlední řadě dost složité prostředí. Navíc ovlivňované celou řadou