Portu – revoluční investiční platforma pro začínající i zkušené investory

Investování už dávno není pouze pro vyvolené. Je pro každého, kdo chce zvýšit svůj životní standard, vytvořit si rezervu na klidné stáří nebo zajistit lepší budoucnost svým dětem. A nezáleží na tom, jestli může investovat miliony, nebo tisíce. Pro všechny je tu teď Portu, jediná automatizovaná investiční online platforma na českém trhu. Ta svým klientům sestaví a spravuje portfolio na míru, složené z cenných papírů z celého světa.

Je to levné a efektivní
„Každý ví, že stejně jako při nakupování, tak také u investování platí, že je důležité hlídat si výdaje. Portu je postaveno jako nízkonákladová platforma, tak, aby vám zbytečné poplatky spojené s investováním a obvykle skryté v cenících bank a brokerů nesnižovaly čistý výnos. Jsou to různé vstupní a výstupní poplatky, platby za poradenství, provize, poplatky za obchodování, směnu měn nebo správu portfolia, které stojí za tím, že vám investice nevydělává tolik, kolik by mohla,“ uvedl Radim Krejčí, zakladatel a ředitel Portu. Platforma si účtuje pouze jeden správcovský poplatek v hodnotě 1 % ročně z hodnoty portfolia a to je vše. Navíc peníze můžete v případě potřeby kdykoliv vybrat, žádné vázací lhůty v Portu nenajdete

Svěřte své finance do rukou profesionálů
Portu vzniklo v jedné z největších středoevropských investičních skupin, WOOD & Company, která svým klientům spravuje investice v hodnotě vyšší než 13 miliard korun. Zatímco jejími zákazníky jsou převážně jiné zahraniční instituce, na Portu investují běžní lidé. Teď, necelý rok a půl po založení, má platforma přes 3,000 registrovaných investorů. Od studentů a penzistů, kteří investují v řádech tisícikorun, po podnikatele, kteří Portu svěřili částky v řádech milionů. Více než 70% těchto investorů posílá peníze pravidelně, protože ví, že to je skvělý způsob, jak se vypořádat s načasováním trhu a také je to zodpovědný přístup k osobním financím.

Investování s Portu je jednoduché a transparentní
Založit si investiční portfolio na Portu je snadné, rychlé a zvládnete to z domova. Za 15 minut vyplníte online investiční dotazník, na jehož základě Vám Portu doporučí investiční strategii. Ta odráží Vaše finanční možnosti, postoj k riziku a období, po které chcete investovat. Pak už zbývá jen ověřit Vaši totožnost a vy pošlete první vklad. Následně můžete online sledovat, jak Vaše portfolio roste a jaké instrumenty se za Vaše peníze pořizují.

Upozornění: Investování na Portu není bez rizika. Historické výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 6,5 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme