Search
Close this search box.

Portu Rychlovka 46 | Akcie a trhy, nový sazebník, členové Portu

rychlovka-46

V dalším díle našeho seriálu Portu Rychlovka se opět můžete těšit na aktuality z trhů, jaké novinky máme v Portu, a také vám představíme dalšího člena Portu týmu.

Na začátek nám Portu analytik Marek Pokorný shrne to, jaká je momentálně situace na kapitálových trzích. Navážou trhy na velmi vydařené první čtvrtletí letošního roku? Proč jsou trhy na vrcholu a jaké akcie a sektory by podle Marka neměly uniknout pozornosti žádného investora?

S projektovým manažerem Portu Jakubem Valníčkem projdeme, jaké změny jsme pro naše klienty připravili v poslední době. Nejdůležitější novinkou je nový sazebník. Kuba představí strategické úpravy sazebníku poplatků, které zdůrazňují naše odhodlání budovat s klienty vzájemně prospěšné partnerství. Dlouhodobé investování chceme totiž na naší platformě dále zefektivňovat a zjednodušovat.

Ná závěr opět nahlédneme pod pokličku Portu týmu. Do tohoto dílu jsme si pozvali Kateřinu Ďulíkovou. Katka pracuje v Portu jako Head of Business Development. Má na starosti vztahy s našimi klíčovými obchodními partnery jako je Air Bank nebo pracuje s jinými zaměstnavateli, kteří chtějí svým zaměstnacům nabídnout dlouhodobý investiční produkt. Co ji na práci v Portu nejvíce baví? Podívejte se na video na YouTube nebo si Rychlovku pusťte ve své oblíbené podcastové aplikaci.

Rychlovku si můžete poslechnout také jako podcast 🎧

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

City Home

Dluhopisy nad inflací – opPORTUnity

Na platformě opPORTUnity startuje nová investiční příležitost ze světa nemovitostí. SATPO Group, pod které spadá i City Home, je úspěšným rezidenčním developerem s téměř 30letou historií, která od svého založení zvládla úspěšně dokončit 21 developerských projektů.