Search
Close this search box.

Portu Rychlovka – Díl 47 | Akcie a trhy, připravované novinky, členové Portu

Portu Rychlovka

V novém dílu Portu Rychlovky si opět představíme ty nejzásadnější momenty z finančních trhů s analytikem Markem Pokorným. Marek zhodnotil situaci na trzích za poslední měsíc a na závěr přidal pár událostí, které ho ve světě financí zaujaly.

Jaké novinky jsme v Portu za poslední měsíc připravili, a co nás v nejbližší době čeká? To vám poodhalí Martin Luňáček. Krátce jsme se vrátili k nově spuštěnému sazebníku, který umožní dlouhodobým investorům zhodnocovat své finance ještě efektivněji. Nastíníme také připravované změny v klientské zóně, díky kterým bude pro investory ještě přehlednější a intuitivnější.

Na závěr představíme dalšího člena Portu týmu. Tentokrát za mikrofon usedla Veronika Čechová, která má v Portu na starosti automatizované komunikace s klienty, jejich personalizaci a obecně data. Je s námi sice jen 5 měsíců, ale za tu dobu stihla vymyslet spousty změn, které ulehčí našim klientům cestu světem investic.

🎥 Video

🎙️ Podcast

Líbil se vám nový díl Portu Rychlovky? Zbytek dílů si můžete pustit na Magazínu v sekci Videa a podcasty, kde najdete také celou řadu dalších rozhovorů. Zároveň nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál, aby vám neuteklo žádné další video. Najdete nás samozřejmě také na všech velkých streamovacích platformách, kde najdete zajímavý podcasty.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Test: Kolik snesete rizika?

Pokud volíte, kam investovat nebo jakou investiční strategii zvolit, je velmi důležitým kritériem vaší volby riziko. O pojmu

Co znamená propad čínských akcií?

Čínské akcie prožívají tvrdý pád a z hlediska ocenění se jeví mimořádně lacině. Je to skutečně tak a dokážou se vzpamatovat?