Search
Close this search box.

Společnost FIXED.zone chce do roku 2026 zvýšit tržby o 70 %

FIXED.zone START

O 70 % v roce 2026 chce zvýšit své tržby, v porovnání s rokem 2022, český výrobce a distributor prémiového příslušenství pro mobilní zařízení, společnost FIXED.zone. Dosažené tržby 375 milionů korun v roce 2022 významně překonaly plán. V roce 2026 by tento ukazatel podle očekávání společnosti měl překročit 636 milionů Kč. Společnost FIXED.zone představila své plány na Start Day Burzy cenných papírů Praha.

Daniel Havner, člen správní rady FIXED.zone

“I přes očekávanou obtížnou situaci na trhu s elektronikou plánujeme udržet i v roce 2023 meziroční růst o 20 %. Máme velmi pozitivní zpětnou vazbu na produkty i marketing značky FIXED od našich zahraničních partnerů. A právě díky rozvíjejícím se vztahům s partnery působícími na evropském trhu hodláme doručit skvělé výsledky svým akcionářům i v roce 2023.”

Jedním z hlavních zdrojů dalšího růstu by měl být export. Zatímco v roce 2021 činil podíl zahraničního obchodu jen 9 %, letos by to měla být již pětina celkového obratu. Jen za první čtvrtletí letošního roku vzrostl objem exportu o více než polovinu. Nyní FIXED.zone vidí největší potenciál na evropských trzích, které se snadno logisticky obsluhují. Společnost se chystá oslnit významné hráče v oboru i na berlínské výstavě IFA, která se koná letos v září.

Významným předpokladem rozvoje společnosti je masivní podpora značky (brand boosting). FIXED.zone již realizoval tři významné marketingové kampaně zaměřené na konkrétní produkty a posilování značky (vánoční kampaň, zařízení pro nabíjení a inovovaná řada stylusů). Aktuálně probíhá letní kampaň zaměřená na prezentaci vychytaného a inovativního příslušenství pro cestování – unikátní zásuvkový adaptér s nabíječkou pro celý svět, držák mobilu na kolo s odkládacím prostorem, nepotopitelné pouzdro pro mobil, praktická bezdrátová powerbanka apod. Více informací o letní kampani a cestovatelských produktech FIXED naleznete zde.

Daniel Havner, člen správní rady FIXED.zone

„Investicemi do značky FIXED podporujeme růst a zachování dlouhodobé hodnoty celé společnosti FIXED.zone,“

Českobudějovická firma FIXED.zone vyvíjí a vyrábí příslušenství k telefonům, tabletům a nositelné elektronice pod značkou FIXED, které je chrání nebo zjednodušují jejich používání. V Prostějově vlastní a provozuje FIXED.zone od roku 2014 rukodělnou výrobu luxusních kožených peněženek a pouzder. Společnost v současnosti zaměstnává více než 90 lidí. Od listopadu 2021 se akcie FIXED.zone obchodují na trhu START Burzy cenných papírů Praha, které můžete koupit na naší platformě opPORTUnity.

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 5,25 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme