Search
Close this search box.

Stříbrné Portu v kategorii FinTech soutěže Zlatá koruna 2021

Portu - stříbrná Zlatá Koruna

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu nepřetržitě od roku 2003 a letos proběhl již její 19. ročník. Soutěžící produkty jsou rozdělené do 17 kategorií, z toho 12 kategorií je věnováno finančním nástrojům pro spotřebitele a 4 reprezentují nabídku pro drobné a střední podnikatele. Produkty posuzuje odborná porota, Finanční akademie Zlaté koruny. Ve Finanční akademii jsou rovnoměrně zastoupeny finanční společnosti, poradci, novináři, zástupci akademické sféry, podnikatelů atd. Celkově má akademie téměř 400 členů a v čele poroty stojí Rada Finanční akademie. V roce 2018 byla uvedena nová inovativní kategorie FinTech, která odráží vývoj technologií a jejich vliv na finanční trh. Hned v roce 2019 jsme se s Portu umístili na bronzové příčce.

A v roce 2021 jsme se v kategorii FinTech s Portu umístili na skvělé stříbrné příčce!

Portu - stříbrná Zlatá Koruna

„Ocenění je především odměnou pro celý tým a také ukázka toho, že jdeme s Portu dobrým směrem. Těší nás, že nejen porota, ale hlavně klienti oceňují naši snahu demokratizovat investování a opravdu jej každému maximálně zjednodušit. V Portu aktuálně registrujeme necelých 54 tisíc uživatelů a spravujeme více než 3,5 miliardy korun. Čeká nás spousta další zajímavé práce, ať už na redesignu celého webu, velice žádané mobilní aplikaci nebo třeba vylepšení plánování portfolií.  A věřím, že i díky tomu budeme za rok útočit na zlato“, říká k ocenění zakladatel Portu Radim Krejčí.

Cíle Portu pro rok 2021 rozhodně nejsou malé, ale už teď víme, že se nám je podaří překonat. Podle Radima Krejčího by mělo Portu dosáhnout na konci roku 2021 na 5 miliard korun pod správou. „Cíl pět miliard na konci roku byl ambiciózní, ale již teď vidíme, že jej pravděpodobně překonáme. Portu má potenciál v objemech předehnat i velké české podílové fondy spravující aktuálně desítky miliard korun.“

V Portu jsme nedávno spustili zvýhodnění dlouhodobých investorů a do portfolií je možné investovat už od 0,6 % ročně, poplatky za službu vlastní strategie startují na 0,53 % ročně. Tím se stáváme nejvýhodnější možností jak bezstarostně, efektivně a dlouhodobě investovat. Proto pokud ještě váháte, tak není lepší čas začít investovat než právě teď.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme