Světový rekordman ve freedivingu David Vencl

Boj se strachem je hlavně o překonávání sebe sama. Co se ale stane, když člověk překonává i ostatní? Pokud je dost dobrý, může z toho být i světový rekord. Hned dva takové rekordy drží otužilec a freediver David Vencl. Právě ten v novém díle Portu Podcastu odpoví na otázky ohledně fyzické a psychické přípravy.

Nejnovějším Davidovým počinem byl pokus o světový rekord v ponoru do 50 metrů v ledové vodě, který uskutečnil 14. 3. 2023 ve Švýcarsku. Nejenom, že se Davidovi tento rekord podařilo splnit, ponořil se dokonce do hloubky 52,1 metrů a tím vytvořil úplně nový světový rekord! Celý tento proces popisuje na svém blogu, který velice doporučujeme. Tento úspěch rázem obletěl celý svět a objevil se ve spoustě renomovaných médiích. Je nám tedy velikou ctí, že David přijal pozvání do našeho Portu Podcastu, ve kterém jsme ho mohli vyzpovídat.

David Vencl

David nabízí i celou řadu kurzů a učebních materiálů, které naleznete na jeho stránkách.

🎥 Video rozhovor

🎙️ Podcast

V Portu jsme se tento rok rozhodli překonávat svoje strachy. K tomu jsme vytvořili užitečné návody, jak vystoupit ze své komfortní zony a začít svůj strach překonávat.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 6,6 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

futures kontrakty

Jak fungují futures kontrakty?

S pojmem futures kontrakty se především díky Bitcoinu setkáváme častěji než kdy dříve. Rozhodnutí skupiny

Revolut, Twisto nebo Curve…

Už vás nebaví v zahraničí ztrácet čas hledáním nejvýhodnějšího kurzu směny? Chcete si jednoduše bezplatně

Představení strategie: Akciové nebe

Portu nedávno spustilo novou službu – tematické investování. Zatímco při běžném investování na Portu investujete do portfolií složených

Žena si zakládá Portu Crypto

Jak si založit Portu Crypto?

Pro investory, kteří chtějí rozšířit své investiční portfolio o kryptoměny, jsme nově spustili Portu Crypto. V tomto článku