Search
Close this search box.

Video: Odhalení Nash Healey a zahájení úpisu

Investice do veteránů nebo do historických předmětů se zajímavým výnosovým potenciálem byly dosud dostupné jen úzkému okruhu lidí. Proto jsem spustili Portu Gallery, která je zaměřená na tento typ alternativního investování. V Portu Gallery si investoři sami vybírají konkrétní předměty, kterými mohou doplnit své portfolio, a omezeni přitom nejsou ani minimální výší investice.

Ve čtvrtek 5. září jsme slavnostně spustili první úpis v rámci Portu Gallery. Podívejte se na sestřih z události konané v obchodním centru Harfa v Praze, která vyvrcholila odhalením unikátního veterána Nash Healy Roadster z roku 1952. Tento historický kousek se tak stal prvním upisovaným aktivem a investovat do něj můžete již od 1 Kč.

Pokud jste samotnou zahajovací akci nestihli a rádi byste viděli upisovaný automobil na vlastní oči, můžete navštívit Galerii Harfa, kde bude Nash Healey vystaven až do 30.9.2019. Zároveň se také můžete zúčastnit skvělé soutěže, kde se hraje o projížďku s Porsche 911 Carrera GT3! Stačí se s vystaveným vozidlem vyfotit, vložit fotografii do instastories s hashtagem #jeduportu a označit instagramový profil portugallerycz.

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 5,25 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

crypto-nl-19-tiny

#10 – NFT na Bitcoinu

Vítejte u dalšího vydání Portu Crypto newsletteru, ve kterém se podíváme na ty nejzajímavější události

Investováním za svými cíli

Portu přidává novou funkci v podobě nástroje plánování portfolia. Investorům se otevřela možnost takzvaného „goal-based“ investování, neboli investování za