Vyhodnocení vánoční soutěže

Výherce soutěže

Na začátku prosince jsme vyhlásili vánoční soutěž Portu, do které se zapojilo téměř 70 z vás. Pravidla byla jednoduchá a pro zapojení stačilo při pečení perníčků, výrobě vánočních ozdob, zpívání koled nebo jakékoliv další vánoční aktivitě vytvořit jedno dílo s tematikou Portu. Po skončení soutěže jsme s pomocí celého týmu Portu zvolili tři nejlepší výtvory. Teď bychom soutěž rádi oficiálně vyhodnotili a oznámili výherce tří hlavních cen.

Všem soutěžícím bychom chtěli poděkovat, že se do vánoční soutěže zapojili a že jejich kreativitě opravdu nekladli žádné limity. Obdrželi jsme velké množství fotek a videí, které zachycovaly mnohdy opravdu povedené výtvory. Zvolení výherců bylo proto poměrně náročné, ale zároveň příjemné a zábavné. Každý, kdo se do soutěže zapojil, od nás získává měsíc investování zdarma. Měsíční investování bez poplatků vám aktivujeme v nejbližších dnech.

Tři nejlepší díla

Ze spousty skvělých výtvorů bylo naším úkolem zvolit tři nejpovedenější. Tvůrcům těchto děl jsme poslali dárek v podobě toho nejlepšího měkkého vánočního dárku s naším logem. Pod stromečkem našich výherců se tak objeví také naše fialové ponožky Portu. Výherci vánoční soutěže se stávají pan Uhlíř, paní Kotoučková a paní Habichová. Výherním dílem se stal perník ve tvaru srdíčka s nápisem Portu.

 

První místo

Výherce soutěže

 

Druhé místo

Třetí místo

Hlasování a zaslané výtvory jsme zachytili v následujícím videu:

Výhercům ještě jednou gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme, že se do vánoční soutěže zapojili. S týmem Portu vám přejeme hezké prožití vánočních svátků. 🎄

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 6,5 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Aktivní vs. Pasivní investování

Aktivní vs. Pasivní správa portfolia

Investoři používají dvě hlavní a naprosto odlišné investiční strategie jak vygenerovat zisk: aktivní správu portfolia a pasivní správu

Makléř – 17. díl: Konec Golda

Kyperská centrální banka se rozhodla nezachránit banku Laiki, u které má pražská makléřská firma ulité peníze z projektu Energon.

Je libo něco z Mnichova?

Vozy značky BMW se zejména v Evropě těší velké oblibě. S tím, jak stárnou generace lidí narozených v