Search
Close this search box.

Výstava obrazů v Hauch Gallery odhalila díla světových umělců

Před pár dny se konala přehlídka toho nejlepšího, co může svět umění nabídnout. Na jednom místě se sešlo několik obrazů od ikonických autorů. Některé z nich jsou již na Portu Gallery úspěšně upsány (Kupka, Drtikol, Toyen), do jiných bude možné investovat v průběhu podzimu a zimy (Warhol, Lichtenstein, Mucha). Nejbližší úpis litografických listů od Muchy se uskuteční již příští týden 13. října.

V den výstavy, tedy 22. září, proběhl také úpis vystavovaného grafického alba Střelnice od Toyen. Autorka, která patří mezi nejvýznamnější osobnosti umělecké avantgardy, by letos v září oslavila 120. výročí.

Známá jména přilákala značný počet návštěvníků, ze všech našich akcí se při této příležitosti sešlo nejvíce lidí. Chceme proto poděkovat všem, kteří dorazili a už teď se těšíme na další společná setkání. Komentované prohlídky se ujal ředitel Portu Gallery Martin Jaroš spolu s galeristkou Kateřinou Obozněnkovou, kteří návštěvníky seznámili s výtvarnými i investičními zajímavostmi.

Výstava zaujala i média. Přečtěte si, co o ní napsali redaktoři z Czechcrunch nebo Artplus.

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 5,25 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

zavádějící grafy

Zavádějící grafy

V nedávném článku jsme si ukázali několik grafů, které by měl každý investor znát. Jednalo

Jak investovat s Portu

Co všechno v Portu nabízíme? Stručný přehled našich služeb

Jsme první česká investiční robo-advisory platforma, přes kterou může kdokoli jednoduše, nízkonákladově a efektivně investovat. Naší vizí je nabídnut lidem to nejlepší místo pro zhodnocování peněz a dosahování jejich finančních cílů.

Bacíková INEV

Finanční vzdělávání ve školách

Finanční vzdělávání ve školách nestíhá tempu moderních technologií a vymožeností, které 21. století přináší. Do Portu Podcastu jsme pozvali Martinu Bacíkovou, která v roce 2016 založila Institut ekonomického vzdělávání (INEV).