Search
Close this search box.

Bitcoin & decentralizované sociální sítě & podnikání | Matěj Švancer

matej-svancer-rozhovor

V nejnovější epizodě Portu podcastu jsme přivítali Matěje Švancera. Společně jsme si povídali o širokém spektru témat – od tvorby YouTube kanálu KRYPTO Mates, přes decentralizované sociální sítě až po jeho podnikatelské zkušenosti a cenné zážitky z Ameriky. A samozřejmě jsme nemohli vynechat ani diskuzi o budoucnosti Bitcoinu.

Matěj Švancer založil a aktivně přispíval na vlastní YouTube kanál KRYPTO Mates. V rozhovoru nás zajímalo, jak se ke kryptoměnám vlastně dostal a co bylo počátečním impulzem pro to, aby se o toto odvětví začal zajímat?

Co KRYPTO Matese vedlo k tomu natáčet videa o Bitcoinu? Matěj Švancer v rozhovoru mluví také o tom, že jedním z důvodů proč si jeho kanál rychle získal popularitu, bylo to, že videa začal natáčet krátce předtím, než se nejstarší kryptoměna ocitla ve velkém býčím trhu.

V rozhovoru se třeba také dozvíte, jak jsou na tom Češi a Slováci se svými znalostmi ohledně Bitcoinu. Pusťte si video na platformě YouTube, nebo se do rozhovoru zaposlouchejte ve formě podcastu na platformě Spotify.

🎥 Video

🎙️ Podcast

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Portu Gallery numismatika

Numismatika jako investice

V době zvýšené volatility na trzích můžeme sledovat odklon od tradičních investic, jako jsou například akcie, k investicím

Jak ušetřit na cestách?

Nejlepší ochrana před inflací? Volné peníze dlouhodobě investovat, například na Portu, nebo ihned spotřebovat. Pro mnoho z nás může