Search
Close this search box.

Kdy jindy začít investovat, když ne teď? Proto máme pro nové klienty tři měsíce investování zdarma!

Finanční trhy zasáhla pandemie koronaviru stejně tvrdě jako naše běžné životy. Aktuální situace není jednoduchá pro nikoho. Zároveň ale přináší příležitosti. Pokud jste se dlouhou dobu rozhodovali, jestli máte začít investovat, tak kdy jindy začít, než když jsou finanční trhy na tříletém minimu? A abychom vám start investování co nejvíce ulehčili, dáváme teď každému, kdo se zaregistruje na Portu do konce dubna, tři měsíce investování zdarma! Abyste slevu získali, nemusíte dělat vůbec nic navíc. Stačí dokončit registraci a začít investovat. Automaticky vám běží tři měsíce, kdy investujete na Portu bez poplatků.

Trhy zaznamenávají rekordní poklesy až o 30 % a investoři procházejí náročným obdobím. Na druhou stranu se tato jeví jako ideální na nákup nových investic, které lze nyní získat za výprodejové ceny. Naši stávající klienti si toho jsou vědomi a chtějí z této situace vytěžit maximum. „V posledních týdnech tak zaznamenáváme na Portu rekordní vklady. Nárůst vložených investic za poslední měsíc je více než 100 % oproti průměru,“ říká Radim Krejčí, šéf Portu.

I my v Portu jsme sami investoři a jsme si vědomi znepokojivého pohledu na současný stav investičních portfolií. Ovšem ti více zkušení investoři již příležitost dávno vycítili a nakupují akcie za skvělé ceny. Na Portu je totiž důležité hledět do budoucna a držet se své dlouhodobé strategie, která z aktuální situace pomůže vytěžit maximum. Jak ukazují historická data, v horizontu několika let se trhy opět narovnají a instrumenty přikoupené v této koronavirové krizi opět nabydou své hodnoty. Jak dodává Radim Krejčí: „Jsme také přesvědčeni, že je ten pravý čas pro lidi, kteří o investování uvažují a nenašli zatím odvahu. Pokud nepromarní tuto příležitost a začnou investovat právě teď, za pár let toho určitě nebudou litovat. Proto jim vycházíme vstříc a nabízíme první tři měsíce investování zcela zdarma.“

Našim cílem je ukázat lidem, že investovat může opravdu každý a investovat své finance by měl být jeden z pilířů jejich finančně zajištěné budoucnosti. Proto jsme se rozhodli v dubnu nově registrovaným uživatelům umožnit investovat první tři měsíce zcela bez poplatků Portu. Díky tomu jim pomůžeme akcelerovat vývoj investic v jejich začátku. Chceme tak lidem ukázat, že opravdu není na co čekat a jak je důležité začít v ten správný okamžik.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,3 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

strategie rozvojové trhy

Strategie: Akcie rozvojových zemí

Investice do společností z rozvojových zemí přináší příležitost, jak diverzifikovat své portfolio a zároveň zvýšit šanci na dosahování

Mýty o finanční nezávislosti

Častým tématem našich článků je finanční nezávislost. Jedná se totiž o jeden z obvyklých cílů lidí, kteří se