Search
Close this search box.

Rolex GMT Master II: rekordní investiční úpis. Co dalšího chystáme?

Unikátní a sběratelské předměty s přidanou hodnotou. Přesně takové, se společně s naší investiční komisí, snažíme vybírat a přinášet investorům na Portu Gallery. Tuto podmínku do puntíku splňují i hodinky Rolex GMT Master II BLRO 2020, které měli investoři možnost získat od pondělí 1. 6., kdy investiční úpis odstartoval.

Vzhledem k nižší cílové částce jsme předpokládali, že tato nabídka bude rychle pryč. Přeci jenom Rolex, model GMT, který patří mezi ikonu všech sbírek, hodinky na které se čeká i pět let a cílová částka v řádů statisíců. Už při prvním zveřejnění tohoto investičního úpisu jsme zaregistrovali obrovský zájem, který se nakonec promítl do toho, že se úpis stal prozatím nejrychlejším investičním úpisem na Portu Gallery.

Investovat do hodinek bylo možné od půlnoci v pondělí 1. 6.. Než jsme ráno s kolegy usedli ke svým strojům a vypili první ranní kávu, investoři už si rozebrali více než polovinu hodinek. Nakonec krátce po obědě bylo hotovo. Za necelých 13 hodin. Celkem 55 investorů využilo tuto investiční možnost a přidali tak Rolex GMT Master II BLRO 2020 do svého portfolia alternativních investic.

Něco málo čísel:

  • 55 investorů
  • Průměrná investice 8 364 Kč
  • Během první hodiny poslali investoři ze svých peněženek na Portu Gallery 55 000 Kč
  • Nejvyšší vklady: 100, 50 a 40 tis. Kč
  • Nejmenší investice: 200 Kč
  • Pouze u dvou investorů šlo o první investici na Portu Gallery

Hodinky Rolex patří již k úspěšně upsaným investicím. A na co dalšího se můžete těšit? Už zítra 5. 6. startuje další investiční úpis, velice vzácné housle Francesco Grancini, Milano 1730. Ty by rozhodně neměly chybět v žádném alternativním portfoliu! Hned 15. 6. odstartujeme další investiční úpis, opět housle a opět velice vzácné. Věříme, že si sběratelské a opravdu vzácné housle najdou cestu do vašich portfolií.

A další zajímavé investiční příležitosti na sebe nenechají dlouho čekat. Co byste řekli třeba na nějaký investiční alkohol nebo sběratelské známky? Tak třeba…

 

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 5,75 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme