Search
Close this search box.

Portu Rychlovka 45 | Akcie a trhy, chystané novinky, členové Portu

portu-rychlovka-45

Představujeme vám nový formát našeho seriálu Portu Rychlovka. Dozvíte se v něm novinky z trhů, co připravujeme v Portu a také vám postupně představíme členy Portu týmu.

Na začátek se společně s analytikem Portu Markem Pokorným podíváme na to, jaká je momentálně situace na kapitálových trzích. Proč jsou trhy na vrcholu, jak se bude situace dále vyvíjet a jaká akcie v poslední době Marka zaujala?

Se zakladatelem Portu Radimem Krejčím projdeme, co vše pro naše klienty chystáme. Shrneme si rok 2023, jaké novinky na Portu připravujeme a Radim prozradí, že chystáme nový sazebník. Dozvíte se také, proč se chceme ještě více bavit s našimi klienty a co pro ně máme nového.

Ná závěr nahlédneme pod pokličku Portu týmu, nově vám budeme pravidelně představovat naše kolegy. Do tohoto dílu jsme si pozvali Martina Vlčka. Martin před dvěma roky nastoupil do týmu zákaznické podpory, dnes už má na starost celý tým. Jaká byla jeho cesta a co má na práci v Portu nejraději? Podívejte se na video na YouTube nebo si Rychlovku pusťte ve své oblíbené podcastové aplikaci.

Rychlovku si můžete poslechnout také jako podcast 🎧

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,3 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Tyranie složených nákladů

Vysoké poplatky spojené s investováním jsou nepřítelem dlouhodobého investora. Stejně jako v případě výnosů z

portu-crypto

#9 – Leden v zeleném

Vítejte u dalšího vydání Portu Crypto newsletteru, ve kterém se podíváme na ty nejzajímavější události