Search
Close this search box.

Jak investovat do komerčních nemovitostí?

Investice do nemovitostí

Obliba investic do nemovitostí je u Čechů stále na prvních příčkách. Podle údajů Asociace pro kapitálový trh měli Češi ke konci minulého roku v nemovitostních fondech určených širší veřejnosti majetek v hodnotě přibližně 62 miliard korun. Před pouhými osmi lety to byly pouhé jednotky miliard.

Jak tedy nejlépe do realit investovat? Kterou investiční možnost vybrat – a jaké zhodnocení mohou nemovitostní investice vynést? Tyto otázky jsme položili investičnímu manažerovi WOOD & COmpany Janu Kolbovi, který se podílí na správě nově vzniklého realitního fondu. Zajímalo nás, jak a kam se investují peníze investorů, jaká je strategie fondu a také to, jak se vlastně kupuje nákupní centrum za desítky miliard EUR.

Podcast 🎙️

Více o OPF WOOD & Company si můžete přečíst v dalším článku, nebo přímo na detailu investice.


Na co si dát po přečtení tohoto článku pozor?

  • Článek není investičním doporučením
  • Historická výnosnost není nikdy zárukou budoucích výnosů
  • Investice na kapitálových trzích jsou vždy rizikové
  • Portu negarantuje dosažení výnosů z investice na kapitálových trzích
  • Nejste si jistí, jaký rizikový profil je pro vás vhodný nebo zda je pro vás vhodné investování do realit? Vyplňte si náš investiční dotazník a my vám poradíme.

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 5,25 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme