Search
Close this search box.

Jak na rychlý přehled o Portu v mobilu + soutěž o hrnek a knihu o investování

Hotovost, nemovitosti, dluhopisy, akcie, zlato, nebo třeba váš vlastní investiční plán. To je pouze pár témat, kterým se věnuje kniha od Pavla Bambáska, Jak investovat sám a bez bank.

Její druhé vydání, společně s hrnkem Portu, teď můžete vyhrát, pokud správně uhodnete nebo budete co nejblíže k tipu, kolik bude mít Portu k 15. 6. 2020 registrovaných uživatelů. Po 15. 6. vyhlásíme zde na blogu tři nejpřesnější tipy a těm zašleme ceny. Pokud nám přidáte i pár námětů, co se vám na Portu líbí a co byste třeba uvítali jako jeho další rozšíření, budeme rádi.

A právě v různých diskuzích s uživateli o námětech k Portu se dostáváme k tématu aplikace do telefonu. Registrujeme, že je mezi vámi velká poptávka mít Portu po ruce kamkoliv jdete a jsme za to samozřejmě moc rádi. Portu má responzivní design, dobře funguje na webu i na mobilních telefonech, takže potřebu „appky“ jako tolik akutní sami nevnímáme, rádi bychom vám ji poskytli. Než se tak ale stane, připravili jsme pro vás alespoň tip, jak si zajistit v telefonu rychlý přístup na Portu a mít ho tak kdykoliv k dispozici. Ve videu níže najdete návod, jak mít Portu na ploše vašeho telefonu. Návod je funkční jak pro iOS, tak i Android.

Soutěžit můžete zde -> https://bit.ly/2zT6xZc

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,3 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Portu Podcast - rozhovor

Rozhovor s investorkou Michaelou

„Pracovat v padesáti jenom na částečný úvazek a živit se také z výnosů investic? To by bylo ideální,

apple

Fintech review – Vzestup palladia a pád Applu

Přinášíme vám deset nejdůležitějších zpráv a událostí ze světa Fintech a ekonomiky tohoto týdne. Itálie zavede podmíněně nepodmíněný příjem (Zdroj.cz). Od