Search
Close this search box.

Představení nového Důchodového účtu DIP

Představení účtu DIP

V úterý 23. ledna proběhl webinář na téma Důchodového účtu (DIP) na Portu. Během webináře jsme obecně představili strukturu DIP účtu, jeho podmínky a výhody. Zároveň jsme provedli srovnání s tradičním Doplňkovým penzijním spořením a ukázali, jak si Důchodový účet na Portu založit.

Po skončení úvodní prezentace jsme odpovídali na vaše podnětné dotazy, kterých bylo nakonec mnoho. Navíc se ve videu dozvíte i to, jak vám může přispívat vás zaměstnavatel, jaké daňové výhody má DIP a také třeba to, jaké produkty můžete mít v rámci Důchodového účtu na Portu s poplatkem pouze 0,5 % ročně.

🎥 Záznam z představení Důchodového účtu DIP

🖥️ Prezentace

ℹ️ Kde najít informace?

Na našem Magazínu pravidelně publikujeme články ohledně účtu DIP, ve kterých najdete plno zajímavých informací. Jeden souhrnný článek si můžete přečíst zde. Podrobné informace o našem Důchodovém účtu DIP najdete přímo na Portu.

Jste zaměstnavatel a chcete vašim zaměstnancům nabídnout příspěvek na DIP? I pro vás jsme připravili přehlednou stránku, kde najdete všechny potřebné informace.

Pokud jste nenašli odpověď na otázku, kterou právě máte, ozvěte se nám na chatu, e-mailem nebo nám zavolejte. Rádi vám se vším poradíme.


Na co si dát po přečtení tohoto článku pozor?

  • Článek není investičním doporučením
  • Historická výnosnost není nikdy zárukou budoucích výnosů
  • Investice na kapitálových trzích jsou vždy rizikové
  • Portu negarantuje dosažení výnosů z investice na kapitálových trzích
  • Nejste si jistí, jaký rizikový profil je pro vás vhodný nebo zda je pro vás vhodné například tematické investování? Vyplňte si náš investiční dotazník a my vám poradíme.

Nejnovější články

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 4,3 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme