Search
Close this search box.

Vánoční soutěž Portu

Portu Vánoční soutěž

Perníčky, kam se podíváš.

Vůně vánočních perníčků vykouzlí úsměv na tváři každému z nás. Kdy se plánujete pustit do jejich pečení? Vánoce se kvapem blíží a v Portu jsme se rozhodli, že vám čekání na Ježíška zkrátíme. 🎁 Připravili jsme pro vás vánoční soutěž, ve které si odměnu zaslouží úplně všichni, kteří se do ní zapojí. Hlavní výhrou pro 3 nejúspěšnější bude ten nejtypičtější měkký dárek, který většina z nás každoročně pod stromeček dostává 👉 s nezamenitelným Portu designem. S našimi 🧦 hravě vystoupíte z řady běžných investorů. Ve výherním balíčku najdete také další drobné překvapení. Všichni nadšenci, kteří se do soutěže zapojí, navíc získají 1 měsíc správy svých portfolií zdarma.

Jak se zapojit?

  1. Při pečení perníčků, výrobě vánočních ozdob, zpívání koled nebo jakékoliv další vánoční aktivitě vytvořte 1 dílo s tematikou Portu. Představivosti a kreativitě se meze nekladou!
  2. Fotku/text/video hotového výtvoru nám pak zašlete na email: ondrej.karansky@portu.cz nejdéle do 12. prosince.
  3. Vaše výtvory ohodnotí tým Portu společným spontánním hlasováním, před kterým fotky nikdo neuvidí. O hlasování natočíme video, ve kterém výherce přímo oznámíme a hned poté jim dárky odešleme.

Pokud budou výherci chtít, můžou nám své výtvory zaslat a my je zavěsíme na náš Portu stromek.

Tak ať vyhrají ti nejšikovnější!

Vaše peníze mají na víc

Budujte své bohatství s Portu. Volnou hotovost zhodnocujte s úrokem 5,25 % ročně a k tomu investujte dlouhodobě do portfolií ušitých vám na míru.

Doporučujeme

Portu Podcast - rozhovor

Rozhovor s investorkou Michaelou

„Pracovat v padesáti jenom na částečný úvazek a živit se také z výnosů investic? To by bylo ideální,

Rok po pádu na dno trhy slaví

Obchodní seance 23. března 2020 na newyorské burze končí opět špatně, index S&P padá o téměř 3 procenta